Hlavní stránka

Základní Informace a materiály

Dobrý den všem,
Jak už asi víte, vyrobili jsme petici, aby se nějak rozhoupalo rozhodnutí o AT, které teď patrně “visí” na radě města. Je to asi jedna z mála petic, která neprotestuje, ale je “pro NĚCO”.

Jestli můžete a chcete pomoci, prosíme o následující :

- napište nám, že chcete podepsat (nebo někdo od Vás o kom víte) a někdo se zastaví s archem pro podpis (budeme rádi za každý)

- vytiskněte, sešijte, nechte podepsat na čistý arch (str. 2a3) pár lidí - stačí opravdu pár známých – sousedů – v práci – zaměstnanců - v rodině apod (i 2-3 podpisy stačí) a arch nám předejte – bude užitečný !!!

- přepošlete tuto adresu někomu, kdo může viz výše
- napište radě města Váš názor ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  ) na tuto stavbu

JE snadné hledat důvody proč něco NECHTÍT a říct, že TO NENÍ POTŘEBA, ale velmi složité něco opravdu ZREALIZOVAT ( a hlavně najít na to peníze – zvláště z rozpadající EU )

Díky za pomoc. Argumenty a důvody, které nás vedou k této petici jsme schopni Vám objasnit, sdělit nebo napsat.

Ohlas je překvapivě pozitivní  Díky. Naše kontaktní adresa Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Petice ke stažení :     petice-vzor2

Materiály, obrázky, zprávy, plány :

Plány :

 plán-celk-1, plán-celk-2, hlavní-objekt-1, hlavní-objekt-2, vedlejší-objekt1, vedlejší-objekt2

Vizualizace :

vizualizace1, zvrchu1, zepředu